Zapowiedzi wydawnicze - podręcznik języka angielskiego wg standardów WCAG

Z radością zapowiadam nowy podręcznik języka angielskiego, pracownika Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, dr Barbary Muszyńskiej. Podręcznik opracowany jest według międzynarodowych standardów WCAG  czyli dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Jego celem jest "promowanie różnorodności i integracji w edukacji językowej oraz promowanie różnojęzyczności, głębokiego uczenia się i przekazywania wiedzy i umiejętności, które mogą być wykorzystane w praktyce w ramach programu "Pluriliteriacies Teaching for Deeper Learning" (PTDL) opracowanego przez Meyera, Coyle'a, Halbacha, (2015); Coyle'a, Meyera (2021). " (ze wstępu).

Już niebawem dostępny będzie na stronach Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.