Mój koszyk

Przedmiot

Ilość

Cena

Usuń

Nowa seria monografii DYSKURSY EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DYSKURSY EDUKACJI OBYWATELSKIEJ 


Wiele przedsięwzięć edukacyjnych realizowanych przez organizacje pozarządowe kończy się publikacją, która podsumowuje podejmowane aktywności edukacyjne. Często są to publikacje wydawane poza wydawnictwami, które gubią się w zgiełku podobnych plików. Jednak nie musi tak być. W Wydawnictwie Naukowym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej powstała seria „Dyskursy Edukacji Obywatelskiej”, która łączy nowatorskie i innowacyjne podejście edukujących organizacji pozarządowych z profesjonalizmem renomowanego wydawnictwa naukowego.

Na styku aktywności edukujących organizacji pozaformalnych i wydawnictwa akademickiego powstała seria, której zadaniem jest prezentowanie nowych obszarów wiedzy, nieszablonowych aktywności edukacyjnych oraz progresywnej metodyki pracy edukacyjnej.

Odpowiadając na potrzeby organizacji pozarządowych oraz spełniając wymogi upowszechniania treści edukacyjnych tworzonych w ramach realizowanych projektów, oferujemy elastyczne możliwości przygotowywania publikacji (wersje papierowe i elektroniczne książek), na wybranych licencjach, dopasowane do indywidualnych potrzeb organizacji.

Serię otwiera tom pod „Edukacja globalna. Polskie konteksty i inspiracje” pod redakcją Magdaleny Kulaty-Hulboj i Marty Gontarskiej (do pobrania w naszej e-księgarni).

Publikacja została przygotowana na zlecenie Instytutu Globalnej Odpowiedzialności http://igo.org.pl/

Zapraszamy do współpracy

Redaktor serii „Dyskursy Edukacji Obywatelskiej”

dr Paweł Rudnicki pawel.rudnicki@dsw.edu.pl

Newsletter

Dowiedz się jako pierwszy o nowych książkach, promocjach i specjalnych ofertach. Zapisz się do naszego newslettera!