Mój koszyk

Przedmiot

Ilość

Cena

Usuń

List od Dyrektora Wydawnictwa

Szanowni Państwo!

Z wielką satysfakcją informuję  o zakończeniu trwających niemal rok prac nad uruchomieniem nowej strony internetowej Wydawnictwa Naukowego DSW. Uruchomienie strony kończy pierwszy etap realizacji strategii rozwoju Wydawnictwa, którego celem jest mocniejsze zaznaczenie obecności wydawnictwa na ogólnopolskim rynku akademickim. Nowa strona internetowa jest zarówno nowoczesnym, w pełni funkcjonalnym sklepem internetowym, jak i platformą przekazywania informacji dotyczących działalności Wydawnictwa. Wprowadzone nowe funkcjonalności, jak m.in. możliwość przeglądania książek przed zakupem, możliwość zakupu książek elektronicznych w 3 najbardziej popularnych formatach – pdf, mobi czy epub –­ czy też możliwość szybkiej i wygodnej płatności przez serwis PayU, stawia Wydawnictwo Naukowe DSW w czołówce wydawnictw naukowych w kraju. Zdając sobie sprawę z niezwykle szybkiego rozwoju czytelnictwa elektronicznego, pragniemy, by w niedalekiej przyszłości cała oferta Wydawnictwa była dostępna przynajmniej w jednym z formatów e-booków.

Na koniec chciałbym podziękować osobom, które na różnych etapach wspierały ten niełatwy projekt: prof. Robertowi Kwaśnicy, prof. Dorocie Gołębniak oraz mgr Ewie Rozkosz.

Przed pierwszym zakupem zachęcam do zapoznania się z krótkim wideo-instruktażem korzystania ze strony: https://www.youtube.com/watch?v=zjXF2qaXyzw

Z poważaniem,

Lotar Rasiński 

Dyrektor
Wydawnictwo Naukowe Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Newsletter

Dowiedz się jako pierwszy o nowych książkach, promocjach i specjalnych ofertach. Zapisz się do naszego newslettera!