Dyskusja panelowa "Przedziwna epoka"

Szanowni Państwo!

Wydawnictwo Naukowe DSW serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej – dyskusję panelową wokół polskiego wydania książki Elżbiety Matyni pt. Przedziwna epoka. Rozmowy między Václavem Havlem i Adamem Michnikiem. Książka dokumentuje wieloletnią współpracę polskich i czeskich dysydentów w czasach przed i po roku 1989 i jest wyjątkowym zapisem refleksji na temat współczesnych i historycznych wydarzeń, z którymi zmagały się młode demokracje środkowoeuropejskie po 1989 roku.

Wydarzenie zaszczycą swoją obecnością: prof. Elżbieta Matynia (Dolnośląska Szkoła Wyższa, New School for Social Research), red. Adam Michnik (Gazeta Wyborcza), Martin Palouš (Vaclav Havel Program for Human Rights and Diplomacy przy Florida International University) oraz Andrzej Jagodziński (tłumacz V. Havla i dyplomata).
Spotkanie poprowadzi prof. DSW dr hab. Hana Cervinkova (Dolnośląska Szkoła Wyższa).
Zapraszamy 23 listopada o godz. 17:00 do sali 111, Dolnośląska Szkoła Wyższa, ul. Strzegomska 55.

Książkę można nabyć tu: